Nie łatwo jest w życiu podejmować jakieś decyzje. Trzeba przyznać, że człowiek wolałby czasem, żeby to ktoś inny był odpowiedzialny za to, jakie w życiu podejmuje decyzje, ale tak się nie da. Nie można powiedzieć komuś, żeby to on wziął za nas pełną odpowiedzialność, ponieważ może się okazać, że może to być jeszcze gorszy wybór, który na dodatek będzie rzutował na całą naszą przyszłość. W swoim życiu mamy do czynienia z wieloma dylematami. Nawet w książkach. O takich sprawach możemy przeczytać w książce pt.”Dylemat” B.A. Paris (https://www.taniaksiazka.pl/dylemat-b-a-paris-p-1349679.html).

Szczęście rodzinne

Już dzisiaj można powiedzieć, że jest to książka, która cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami wśród czytelników, dlatego naprawdę warto sprawdzić to dzieło. Główną bohaterką jest Livii. Kobieta ma naprawdę szczęśliwe życie. Ma przy swoim boku wyjątkowego mężczyznę z którym już od wielu, wielu lat jest w stałym związku. Oboje mogą pochwalić się dobrym statusem materialnym, chyba nawet mogą powiedzieć, że utrzymują się nieco ponad średnią społeczną. Do tego są jeszcze ich dzieci – Marine i Joshua. Teraz już prawie dorośli zawsze byli oczkiem w głowie rodziców, którzy starali się ich wychować na porządnych obywateli. Livii cieszy się, że ta sielanka rodzinna może tak pięknie trwać i wydawać by się mogło, iż nic nie ma zamiaru jej przerwać. Jedna sprawa zawsze martwiła kobietę. Nie miała ona nigdy prawdziwego wesela. Bardzo marzyła o takim hucznym przyjęciu, ale się nie udało. Teraz kobieta ma zamiar to nadrobić. Co prawda nie będzie to przyjęcie weselne, tylko zabawa z okazji jej 40tych urodzin. Impreza będzie miała za to oprawę taką, jakby było to co najmniej wesele.

Kruche szczęście

Livii już od bardzo, bardzo dawna planuje ten dzień. Nie tylko uzbierała na to odpowiednie fundusze, ale w sumie ma już wszystko dopięte na ostatni guzik. Lista osób biorących udział w tym spotkaniu to najbliższa rodzina i przyjaciele. Do tego menu i napoje oraz wiele innych dodatków. Niczego nie powinno zabraknąć. Oprócz jednej rzeczy.. . Na przyjęciu nie będzie Marine, która studiuje za granicą. Livii nie komu o tym nie mówi, ale w sumie cieszy ją fakt, że córki nie będzie, bo boi się, iż ta mogłaby wszystko zepsuć. Kocha Marine nad życie, ale ma pewien sekret odnośnie córki, który już niedługo po przyjęciu chce wyjawić mężowi. Adam jej mąż też ma małą tajemnicę. Teraz mężczyzna staje przed dylematem, czy wyjawić go żonie przed tak długo wyczekiwaną imprezą, czy zburzyć to szczęście malujące na jej twarzy szybciej? Odpowiedź znajdziemy w książce “Dylemat“.

Książka autorstwa freepik - pl.freepik.com